Mladíci z týmu KMO3 vyhráli skupinu o umístění 4. ligy Holešov

V úterý 24.5.2022 se odehrálo druhé a závěrečné kolo 4. ligy Holešov sk. o umístění. Po 1. HD byla tabulka celkem vyrovnaná i díky skvělému výkonu Barovek, a tak se čekalo, zda zabojují i dnes, a jak budou míchat pořadím.

Celé kolo opět probíhalo ve vynikající atmosféře, jak to na této lize bývá. Barovkám (7 bodů – celkem 22b.) se bohužel již tak nedařilo, i když odehrály pár zajímavých soubojů a hvězdou týmu byl znovu Adámek Zachara, který předvedl několik krásných vítězství nad zkušenějšími soupeři. Roste nám z něj vynikající hráč. Obzvláště klasický boj mezi ním a Lukášem „Golemem“ Řihákem provázela velká sledovanost a po Adámkově výhře spousta gratulací. Tým Kopoga (9 bodů – celkem 23b.) měl ze začátku trošku pochmurnou náladu a odrazilo se to i na jejich hře, která byla plná nepadajících kuželek, ale i nádherných dohozů. Žeranovičtí Kocúři (19 bodů – celkem 37 b.) jeli a jeli, až narazili na dnes téměř stoprocentní tým KMO3 (25 bodů – celkem 48b.). Oba celky hrály perfektně a na vzájemné zápasy to měly 1:1. Leč lepší bilance na řádcích zajistila mládencům, kteří od začátku nechtěli nechat nic náhodě, vítězství jak v tomto kole tak i celkově. A konečné pořadí je: 1. KMO3 – 48 bodů (průměr – 470,83), 2. Kocúři – 37 bodů (průměr – 444,42), 3. Kopoga – 23 bodů (průměr – 407,5), 4. Barovky – 22 bodů (průměr – 395,67).

Dnešní statistiky byly téměř plně v rukou týmu KMO3. Nejužitečnějším hráčem se stal Ondra Koutný, který vyhrál všechny možné body na řádcích a zahrál nejvyšší nához večera 220. Nejlepším hráčem byl Vojta Šín z průměrem 171,67 a nej hráčkou Kačka Klimková (Barovky – průměr 131,83). Nejvyšší dnešní týmový nához – 551 – byl i nejvyšším náhozem skupiny a zahráli jej KMO3. Celkově byl nejlepším hráčem skupiny vyhlášen Lukáš „Golem“ Říhák (Kocúři) z průměrem 160,03 a pozici nejlepší hráčky udržela Kačka Klimková z týmu Barovky z průměrem 138,34. Nejužitečnějším hráčem se stal Ondra Koutný (KMO3) když ze 30 zápasů získal 24 bodů. Ovšem jeho týmoví kolegové skončili jen o bodík za ním.

Tato skupina je dobojována, ale sezona tím ještě nekončí. Mistrovství Holešova se bude konat 31.5. a již teď se můžete přihlásit na obsazovačkách. Nejlepší z tohoto mistrovství se utkají s dalšími hráči na Mistrovství regionu, které se odehraje v sobotu 11.6. na herně v Tišnově. A nejlepší z nejlepších se utkají na Mistrovství České republiky v neděli 19.6. na Xbowlingu Prosek (hotel Duo).

Závěrem ještě přejeme příjemné prožití letní bowlingové pauzy a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu zase na podzim.

Výsledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.