Hrací den s velkým H vyhrál Houbák

Vítězný Houbák v pozměněné sestavě

Úterý 19.4.2022 bylo čtvrtým HD 3. ligy v Holešově. Opěr hrály pouze čtyři týmy a volno měly týmy Choboti a Šiml. A proč HD s velkým H? Protože leckterá 2. liga by se dnes mohla od našich třetiligových týmů učit a to mimo jiné i díky zápasům, u kterých nebyl jasný vítěz doslova do posledního hodu.

Bohužel to dnes odnesl vítěz 3. HD Drým tým (8,5 bodu – průměr 495,67). Buď to si na ně soupeř hodil svůj nejvyšší nához, nebo prohráli jen velice malým rozdílem. Například s týmem Hajakoja (14,5 bodu – průměr 502,0) jen o pět kuželek. Právě oni si na ně hodili nejlepší nához hned v prvním zápase. Jinak měl jejich výkon tvar sinusoidy a v celkovém pořadí to bude ještě velmi zajímavé. Nejnižší dnešní průměr leč druhá pozice. Toliko k výkonu Star Teamu (16,5 bodu – průměr 492,67), který to měl přesně opačně než Drým tým. Druhé velké H tohoto kola, vítězný tým Houbák (20,5 bodu – průměr 512,0), hrál se záskokem ze 4. ligy, ale jak již bylo mnohokrát možno vidět, ne vždy je to slabina. Vyhráli pět ze šesti možných zápasů s krásným průměrem.

A právě rovinářský rozrážeč ze čtvrté ligy Lukáš Kohout (dnes Houbák) začíná dnešní statistiky jako nejužitečnější hráč, když získal pro tento tým 5 bodů. Nejlepším hráčem se stal Jirka Janás (Hajakoja) s průměrem 188,5. Ovšem ani další dva hráči za ním Radek Tichý (Houbák – průměr 184,33) a Ladik Lamač (Drým tým – průměr 183,83) moc nezaostali za Jirkou. Radkovi navíc patří i nejvyšší nához, nádherných 257. Tady ještě omluva, protože v posledním reportu jsem opomněl zmínit Toma Lacigu (Drým tým), který v minulém kole stejně jako Laďa hodil nej nához 235. Nejlepší ženou je opět Lenka Lacigová z Drým týmu, tentokrát s průměrem 169,5. Týmový nához dne – 583 – zahrála Hajakoja.

Další kolo, které nám vyrovná počet zápasů, se odehraje 3.5.2022. Tentokrát budou mít volno Drým tým Hajakoja.

Výsledky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.