V 3. lize Holešov opět vítězí Drým tým

Šťastný vítěz Drým tým

V úterý 5.4.2022 se v Bowlingu Clubu Holešov odehrálo již třetí kolo 3. ligy. Díky systému, který se v Holešově hraje, se dnes zúčastnily pouze čtyři týmy, a tudíž budou uvedeny pouze výsledky tohoto HD. 

Celý večer se odehrával ve stylu jarní únavy, jak hráčů, tak i kuželek. Na druhou stranu padlo i pár krásných náhozů a taky pár striků, kdy se hlásilo, ať zavřeme strojovnu. Nejvíce na nepadavost dnes doplatili Choboti (10 bodů – průměr 453,83). Sice na závěr získali skalp dnešního vítěze a předvedli dva nervydrásající zápasy, ale po zbytek HD se jim vůbec nedařilo. Tyto zmíněné zápasy byly s týmem Šiml (10,5 bodu – průměr 456,0). Ten vyhrál právě jen tyto dva zápasy. Přesto bylo vidět, že rozhodně nechtějí hodit flintu do žita. Hajakoja (18,5 bodu – průměr 507,17) dnes byla ve formě a prohrála pouze s Drým týmem. No a vítězný Drým tým (21 bodů – průměr 506,67) jel systémem start – cíl a klopýtl pouze v posledním zápase Choboty. Pořadí v tomto HD tedy bylo: 1. Drým tým, 2. Hajakoja, 3. Šiml a 4. Choboti.

Pojďme na statistiky. Dnes začneme nejlepší ženou Lenkou Lacigovou z Drým týmu. Její výkon je třeba vyzvednout, protože zahrála krásný průměr 172,5 bodu, čímž skončila na třetím místě celkověZároveň získala pro svůj tým 5 bodů, což jí vyneslo i titul nejužitečnějšího hráče. O tento post se dělí s Jirkou Janásem (Hajakoja). Ten dnes byl nejlepším hráčem s průměrem 195,83 bodu. Druhým nejlepším byl Ladislav Lamač (Drým tým – průměr 174,83), kterému současně patří i nejvyšší nához 235 bodů. Nejvyšší týmový nához 571 bodů zahrál vítěz HD, Drým tým.

Čtvrté kolo 3. ligy se v Holešově odehraje 19.4.2022, opět v čtyřčlenné sestavě. Tentokrát budou mít volno Šiml a Choboti.

Výsledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.