Po 1. HD sk. B 4. ligy vytahují drápky Kocúři

Zleva – Michal Bajla Bojnanský, Ondra Tomaník, Lukáš Golem Řihák

Poslední holešovskou ligou, která měla svou premiéru v jarní části ABL byla ve středu 13.3.2019 skupina B 4. ligy. Tato skupina má rovněž 5 týmů a ty po po úvodních informacích a focení natěšeně nastoupily na dráhy k úvodním zápasům se svými soupeři v rámci 1. HD. Ten nejlépe vyšel Kocúrom (14 bodů), kteří vyhráli všechny svoje zápasy včetně velmi „prestižního“ derby s nováčky ligy Trapáky a zatím vedou.

Za nimi se týmy poskládaly zhruba ve stejných bodových odstupech takto: 2. místo Tomcats (12,5 bodu), 3. místo Fénix (10,5 bodu), čtvrté Trapáci (8 bodů) a pátý staronový tým  Southwork (5 bodů).

Skupina je velmi vyrovnaná, o čemž svědčí i bodové statistiky hráčů. Nejužitečnějších bylo hned 6 hráčů a každý získal pro svůj tým 3 body – Jiří Kolář (Fénix), Michal Bajla Bojnanský (Kocúři), Aleš Chudárek (Tomcats), Ondra Kostka a David Žůrek (Trapáci) a Ladislav Teplíček (Southwork). Nejvyšší nához 205 bodů zahráli 2 hráči – Jiří Kolář (Fénix) a Lukáš Řihák (Kocúři) a teprve nejvyšší průměr 176,33 bodu měl jen 1 hráč – Jiří Kolář (Fénix). Ženy nám ve statistikách chybí, jelikož toto je zatím ryze chlapská skupina. Zbývá nám nejvyšší týmový nához a ten zahrály, jak jinak opět 2 týmy – Kocúři a Tomcats 516  bodů.

A touto informací se s Vámi loučíme a těšíme se na 2. HD, který se uskuteční za 2 týdny opět ve středu 27.3. 2019 v 18:00 hod. v Bowling Clubu v Holešově.

Výsledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *