Tak se nám v Holešově rozjela jarní část ABL

Houbák – zleva Zdeněk Vyoral, Michal Ambruz, Radek Tichý

Ve skup. A 4. ligy Holešov nejlépe odstartoval Houbák.

Ve středu 6.3.2019 začala jarní část ABL v Holešově. Svůj 1. HD zde měla skupina A 4. ligy. V této skupině je 5 týmů a všechny se vzorně včas sešly, takže po úvodním přivítání, nezbytných formalitách a „oblíbené“ fotodokumentaci mohly začít první souboje o body. V pohodové atmosféře se nejvíce dařilo Houbákům (17,5 bodu).

Ti vyhráli všechny své zápasy a s pěkným týmovým průměrem 512,5 bodu se usadili v čele skupiny. Na záda jim dýchají druzí Choboti (14 bodů), třetí jsou zatím Triple X (9,5 bodu), čtvrté patří  novému týmu KMO3 (6 bodů), který je složen z nadějných holešovských juniorů a tabulku nám uzavírá Kopoga (3 body).

Co se týče individuálních statistik, nejužitečnější hráč byl Michal Ambruz (Houbák), když vyhrál všechny své zápasy a získal pro tým 4 body. Nejvyšší průměr 179,25 bodu měl Radek Tichý (Houbák) a nejvyšší nához 211 bodů zahrál Milda Krčma ml. (Triple X). V ženách ovládla statistiky Jitka Vaškovičová (Choboti), když získala pro tým 3 body, nejvíce hodila 178 bodů a průměrově měla 147,25 bodu. Zbývá nám nejvyšší týmový nához a ten zahráli Choboti 557 bodů.

A touto informací končí zpravodajství z 1. HD a my se těšíme na 2. HD, který se uskuteční za 2 týdny 20.3.2019 v 18:00 hod. v Bowling clubu v Holešově.

Výsledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *